Terapeutická meditace

Léčení a změna vzpomínky

Vrací se vám určitá situace z minulosti?

I přesto, že uplynul nějaký čas, stále ve vás vyvolává nepříjemné emoce?

Tato meditace slouží k léčení a přeprogramování jakékoli události, která nás stále emočně ovlivňuje.

Mějte po ruce rychlý a efektivní způsob, jak se v běžném životě vypořádat se stresovými situacemi a očistit skutečné emocionální příčiny vašich reakcí.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Staré vzpomínky se vrací tehdy, jestliže jsme neměli možnost zdravě prožít a vyjádřit silné emoce.

Tahle meditace je naprosto dokonalá ke zpracování si jakýchkoliv bloků ze špatných zážitků. Už jsem si to pustila 3x, pokaždé jiná vzpomínka. Jedna, tedy vlastně dvě velmi podobné, byly velmi silné a ani jsem netušila, jak moc to ovlivňuje moje strachy - jednalo se o to. že jsem se dvakrát ocitla někde pod vodou ve vlnách, nalokala se vody a prožila fakt velký strach, že se utopím. Především jsem ujistila samu sebe, že nemusím být pořád hrdinka, a že můžu kdykoliv říct, že na to nemám, že to nechci, že se bojím, že to bylo pro mě náročný, těžký atd... Ten strach není pak tak velký a dá se s tím krásně pracovat. Bylo to nádherné. Ale zásadní je, že tenhle zážitek ovlivňoval moje chování mnoho let, vždy jsem měla ráda vodu, ale najednou jsem se jí začala bát a ten strach jsem přenesla i na svého syna. Měla jsem obrovský strachy, když jsem ho koupala jako miminko a dále, nevěděla jsem odkud se to bere. Teď se cítím uvolněnější, ve větší jistotě a klidu, s radostí z koupání. A syn? Začal se najednou sám potápět. 🙂 Děkuji!!!!!!! 😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Stojí to za to! A navíc, je to vždy po ruce 😀
Markéta

Zažíváte následující?

 • Zrovna jste se pohádali s partnerem, křičeli jste na dítě nebo vás přepadl pocit neschopnosti, protože jste dneska zase nestihli to, co jste si naplánovali a nechcete se následující hodiny a dny trápit doznívajícími emocemi a pocity viny, selhání, vzteku apod.
 • Vrací se vám nepříjemné pocity z některé staré události, ačkoli už uplynulo mnoho let.
 • Chcete mít po ruce šikovný nástroj pro zpracování stresových situací v běžném životě.
 • Už vás nebaví prožívat stále stejné situace dokola. Chcete odhalit skutečné emocionální příčiny vašich problémů, abyste příště reagovali jinak.
Meditaci jsem si prožila 2x a pokaždé mi byla velmi prospěšná. Důležité pro mě bylo přeseknutí pout, které mě v původní vzpomínce držely v negativních emocich. Dostavila se lehkost a také pocit, ze se k tomu již dal nemusím vracet. Proste, ze to je vyřešené. Tvůj hlas je mi příjemný a oceňuji dostatek času, kdy si mohu vše doprozit až do konce. Meditace změna vzpomínky univerzální a mohu ji kdykoliv znovu použit. Děkuji Ti, jsi pro mě stálou inspirací.
Ivana facilitátorka Access Bars, práce s tarotem www.ivanavitikova.cz

Jak meditace probíhá

 • naladíte se na své tělo a uzemníte se
 • vytvoříte si bezpečné místo, ve kterém se bez obav otevřete léčení
 • přivítáte emoce, které zůstaly neprožité a nevyjádřené
 • zjistíte, co by bývalo potřebovalo vaše mladší já z dané situace a dopřejete mu veškerou péči, které se mu tehdy nedostalo
 • přehrajete si starou událost, jak by se bývala odehrála, kdybyste měly podporu, kterou jste kdysi potřebovali
 • zaintegrujete nový prožitek na úrovni buněčné paměti těla

Poslechněte si můj hlas v ukázce

Meditací jsem prošla se vzpomínkou na nepříjemnou situaci před několika lety. Velmi dobře mě vedla a v každém okamžiku jsem věděla, co se po mě očekává. Nejsem typ, který si lehce představuje imaginární situace „co by, kdyby“, nicméně situaci, která proběhla a co na ní bylo z mé strany špatně si rozebrat dokážu. Nevím, zda přeprogramování proběhlo, protože to ukáže až čas ale na závěr, při opakované představě té situace jsem cítila klid, a to byla změna. Děkuji za meditaci, a ještě bych ráda vyzdvihla úvodní slovo, které mi krásně vysvětlilo, co se bude dít a proč.
Jitka

Tato technika je ověřená 12ti lety mé terapeutické praxe a je založena na principech metody Cesta podle Brandon Bays a NLP (=neurolingvistickém programování).

Ahoj Lindo, ta meditace spolu s tím úvodem opravdu výstižně a jednoduše vystihuje tu nejhlubší podstatu emočního hojení a scelování. Je to úžasný nástroj a výborně zabalený do poměrně krátké meditace. Jako bys tam otiskla hned několik knih na tohle téma. Vybavila se mi při meditaci vzpomínka, kterou jsem už kdysi někde vytáhla a myslela jsem, že už ji mám 'vyřešenou' ale ukázala se mi zase z jiného úhlu. Tvůj hlas mě provedl poměrně hladce všemi fázemi hojení a moc se mi ulevilo od něčeho, co už mě dlouho pronásleduje. Moc ti děkuju, opravdu zase další poklad v tvojí sbírce meditací a terapeutických nástrojů!
Martina

Tuto vnitřní práci běžně používám také u dospívajících dětí od 14 let. 

Cena balíčku meditace Léčení a změna vzpomínky je 690,-

<< FIRST MINUTE CENA 490,- do čtvrtka 20. 6. 2024 do půlnoci >> 

Součástí balíčku je:

 1. Úvodní slovo k meditaci a podrobné instrukce (10 min)
 2. Meditace Léčení a změna vzpomínky (22 min)
 3. Meditace Léčení a změna vzpomínky - zkrácená verze pro zkušené (15 min)  
 4. Časté otázky a doporučení, "co dělat, když ..." a jak s meditací pracovat v každodenním životě

Po kliknutí na odkaz níže se vám zobrazí objednávkový formulář.

Po odeslání a zaplacení objednávky obdržíte ihned odkaz ke stažení nebo k poslechu meditace.

Upozornění: meditaci NEDOPORUČUJI osobám, které trpí  vážnou psychickou nemocí nebo jsou psychicky labilní. V případě pochybností se se mnou poraďte.

Po meditaci cítím klid, lehkost, uvolnění a vděčnost. Fyzický pocit prostoru v těle. Uvědomuji si svou vnitřní jistotu, sílu, podporu a péči. Lásku. Poučení pro mě: pouštěj co nemůžeš změnit, nech to jít s lehkostí, vše se děje jak má."🙏
Táňa

Objednejte si k balíčku

za zvýhodněnou cenu

novou terapeutickou meditaci

Už se nemusím snažit

Je ve vašem životě nějaká oblast, kde se tak moc snažíte a pořád žádný posun?

Už jste z toho unavení. Makáte, řešíte, pomáháte a nic.

Kde něco tlačíte? Kde něco nějak musí být?

Pod naučenou strategií „musím se snažit“ leží emoce, kterou pravděpodobně nechcete cítit a která je zároveň branou k osvobození od tlaku a k nalezení nových tvořivých řešení

Jak byste se cítili, kdybyste se už nemohli / nemuseli snažit? 🙂

Tato meditace vznikla během jedné Poradny Klubu pro empatické rodiče na základě dotazu jedné členky - maminky dvou dětí - a byla pro všechny včetně mě 🙂 natolik silná, že jsem rozhodla jí poskytnout veřejnosti. 

Dneska odpoledne jsem si pouštěla záznam z poradny a Linda tam měla terapeutickou meditaci. Aniž bych cítila, že mám nějaký aktuální problém, rozhodla jsem se jí projít. A děly se věci.... Okamžitě se mi vyjevila situace, ve které žiji už několik měsíců, aniž bych si byla vědoma jak moc to ve mně je. Takřka po pár úvodních větách se mi spustil proces, který se mi spojil s jedním rozhovorem z rána a já si uvědomila, co vlastně nyní žiju a proč mě to trápí. Obvykle Lindiny věty o vnitřním dítěti moc nedávám, ale tentokrát jsem je měla úplně potlačené a jako kdyby všechna ta slova proudila od Lindy ke mně. A čistila, a bourala přesvědčení, a uklidňovala... Tohle je jedna z nejsilnějších meditací, kterou jsem s Lindou prodělala, a to jich máme za sebou desítky. Věřím, že se hodí pro každého. Ať má problémy s dětmi, partnerem, rodiči nebo sousedem přes plot. Doporučuji všem, protože to rychle najde srágorku u každého. Děkuji!
JitkaŠutrárna u Brigid www.sutrarnaubrigid.cz
Tato meditace pro mě byla jedna z nejhlubších a nejkrásnějších, které jsem od Tebe měla. Chci Ti za ní moc poděkovat. Stále jsem byla jakoby v mlze a spousta implantovaných přesvědčení mě brzdilo v tom, navnímat si, jak to opravdu chci já a jakým tempem. Meditace je pro mě svobodou pro mojí kreativitu a odemčení zámku, jak a co chci přes mojí práci lidem sdělovat a předávat. Ještě jednou moc děkuju. Jsi pro mě velkou inspirací. Moc se omlouvám, že jsem Ti asi nejspíš nedala plnohodnotnou zpětnou vazbu pro meditaci "Změna vzpomínky", ale tato meditace byla pro mě lepší. Změna vzpomínky je pro mě povrchnější, ale "nemusím se snažit" mě zasáhla hluboce a odemkla zase spoustu zámků. Mám Tě, Lindi, moc ráda a jsi pro mě v mojí terapeutické práci obrovskou inspirací.
Ivana www.silavnitrniradosti.cz

Kdo vás bude provázet

Linda Malenovská

Jsem akreditovaná terapeutka metody Cesta podle Brandon Bays s 12letou praxí s klienty v individuálních sezení.

8 let vedu semináře a webináře pro rodiče a pedagogy na téma, jak vědomě pracovat s emocemi v každodenním životě a jak řešit emoční zranění z minulosti.

Tvořím terapeutické meditace zaměřené na práci s vnitřním dítětem a omezujícími vzorci myšlení.

Chybí vám nějaká informace?

Napište mi.

+420 608 234 843