Pokračovací prožitkový webinář

pro účastníky prvního webináře

Společné cesty dospíváním

2 živé online večery, 2 témata:

JAK  NA RODIČOVSKÉ STRACHY A POCHYBNOSTI

JAK NA RODIČOVSKÁ SELHÁNÍ A POCITY VINY

pondělí 27. 3. a 3. 4. 2023 od 20.00

Gratuluji vám!

Ušli jste kus cesty, opečovali jste své dospívající já, pochopili jste, že můžete významně pomoci vašim dětem s jejich problémy tím, že očistíte sebe, propojili jste se se svými dětmi a s vašimi kořeny.

Můžeme jít hlouběji do konkrétních témat. 🙂

Rozpusťme rodičovské obavy a pochybnosti, obejměme naše rodičovská selhání a pocity viny. 💗

Buďme dál vzorem pro naše děti.

Emoce jsou v pořádku, my jsme v pořádku a naše děti také.

Když nasloucháme našim emocím, pak nasloucháme našim potřebám a v tu chvíli se můžeme zaměřit na řešení situace.

Naše děti to zaregistrují, mohou se vnitřně uvolnit a čerpat z vlastní síly a z napojení na nás.

Jak to bude probíhat

Úplně stejně jako při 3. setkání. 🙂

  • Meditace/vnitřní cesta k tématu
  • Vaše otázky a moje odpovědi

Vaše reference 🙂

"Když jste mluvila o věcech, které se budou dít…moc jsem tomu nerozuměla, a představte si, včera mi dcera poslala květiny poštou, dostala jsem je doručené s krásným pohledem: MUM, little something for you, love you lots… Neskutečné. To je dcera, o kterou se bojím nejvíce, byla první, byla jsem přísná, ona si procházela složitým obdobím, teď je šťastná daleko od nás na univerzitě, prvním rokem. A najednou vím, ze se potkáme v půli cesty, na den v Londýně, zajdeme do divadla, a bude všechno v pořádku, důvěřují tomu procesu. Děkuji mockrát za otevření mého srdce a slzních kanálků. Cítím se lehčí, musela jsem vybrečet desetiletí slz."
Monikaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Webinář o dospívání byl úžasný, rodič by měl vědět, že dítě má nárok říct svůj názor, projevit své emoce -ať už záporné nebo kladné- a my jako rodiče bychom mu měli pomoci se v tom umět orientovat, být mu oporou a zároveň učit se s ním. Opravdu není nad to, když za mnou přijde téměř 16letý syn, který ví, že se mi může svěřit, umí mě obejmout, poděkovat a když něco "přepískne" ,umí se i omluvit. Děkuji.
Káťaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Odpustila jsem svým rodičům, řekla jsem si, že takto už žít nechci, přišla obrovská úleva. Uvědomila jsem si, že moje babička, máma, teta i já jsme byli svázaní rolí oběti. S Lindou jsem absolvovala několik kurzů, které mě vždy posunuly správným směrem. Linda mi vždy dokázala poradit a cítím se s ní naprosto přijata. Ráda se vracím k jejím meditacím a webinářům, které jsou pro mne velkým přínosem.
Veronikaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Už při prvním cvičení jsem se dostala o něco hlouběji a v situaci, která se mi s dcerou opakovala a zpusobovala mi podráždění jsem našla další pocity a přesvědčení PROČ. A v procesu s dospivajicim já jsem pochopila jak tu situaci řešit díky uvědomění si CO JSEM TENKRÁT POTREBOVALA. A celé se mi to objasnilo v posledním procesu, kde jsem přesně viděla odkud má přesvědčení a strachy pocházejí a proč jsou tak silná a není lehké se jich zbavit! Ale o to líp se s nimi dá pracovat! ; )))))). Ve mě se to vše uvolnilo a objevila se mi nová cesta JAK a lehčeji žít. Děkuji: )
Soňaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Pořád mám teď na paměti - nebuď zachránce, buď záchranná síť...nechat (i když já to mám a cítím jinak) na dítěti, zda chce se situací pomoci, řešit ji, svěřit se, nebo ne a respektovat to a nebát se předem za něj - to jsou moje strachy a ty si musím zpracovat já...Takže makám a snažím se zvědomovat. Myslím, že i díky Tobě se dokážu na spoustu věcí dívat jinak...děkuji 🙂
Katkaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Spousta věcí se rozhýbala, webinář mi pomohl hodně si uvědomit, co s čím souvisí v mém životě s minulostí a mým dospíváním i dcery..Byl pro mě hodně hluboký zážitek setkání s mou babičkou i maminkou, uvědomila jsem si, jak jsem jí podobná. Hodně mi dalo i Tvé vyprávění o synovi, pořád hledám, naciťuju, co kdy a jak dělat a říct. Lindo, moc děkuji, pouštím si pořád tu meditaci Důvěřuji dítěti..tu bych doporučovala uplně každému.
Zuzka
Děkuji Ti za dva úžasné a přínosné webináře, vše mě zaujmulo a je to pro mě krásné vybočení z každodenních záležitostí :o).
Pavlaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním
Naskočila mi situace s jeslemi, která by mě normálně v této souvislosti nenapadla. A vše jsem opečovala. Moc hezké a dojemné bylo na konci setkání mého syna s mým malým já. 🙂 Určitě chci dál pokračovat a pravidelně opečovávat vnitřní děti.
DenisaAbsolventka webináře Emoční síla rodiče
Děkuji za velmi milý a přínosný webinář o dospívání dětí. Iva
Ivaabsolventka webináře Společná cesta dospíváním

Cena za 2 živá online setkání + 2 meditace + otázky a odpovědi a moje podpora: 890,-

Po kliknutí na odkazy níže se vám zobrazí objednávkový formulář.

Po odeslání a zaplacení objednávky obdržíte informace k účasti.

Pokud budete potřebovat při procházení mojí podporu, můžete mi napsat emailem nebo přes whatsap.

Záznamy vám zůstávají 1 rok, meditace si můžete stáhnout a mít je navždy.:-)

Chybí vám nějaká informace?

Kontaktujte mě!

+420 608 234 843