Klub Empatia

3-měsíční jarní online klub pro max. 20 žen

Začínáme v neděli 5. 3. 2023!

Rok 2023 je rokem obnovení stability a tvoření nové budoucnosti. 

 

Co letos ve svém životě opečujeme, čemu vytvoříme dobré podmínky, to bude mít potenciál velké prosperity v budoucích letech.

 

Je potřeba dobře volit, čemu se letos budeme věnovat, abychom svoji pozornost nerozptýlily do všeho a ve finále neměli nic. 🙂

 

Pojďme se společně každý měsíc zastavit, podniknout vnitřní cestu na dané téma, vrátit se k sobě a pokračovat jasným směrem v naší cestě.

 

Pojďme se podpořit v kruhu stejně naladěných žen a dočerpat energii a inspiraci.

 

Využijte moji individuální podporu.

 

Proč klub Empatia?

 • PRAVIDELNĚ SE ZASTAVOVAT umožňuje udržet si vnitřní klid, rovnováhu v každodenním životě a jasný směr bez rozptylování a odkládání.
 • NEJSME NA TO SAMY, energie skupiny stejně naladěných žen poskytuje bezpečí, přijetí a zjištění, že nejsem jediná, která něco řeší.
 • V menší skupině po dobu 3 měsíců vám mohu dát INDIVIDUÁLNÍ PŘÍMOU PODPORU tady a teď a to mě baví nejvíc. 🙂

Začínáme v neděli 5. 3. 2023!

Co vstupem do klubu získáte

 • 2x měsíčně čas na sebe
 • Informace, jak využít energie daného ročního období a měsíce podle čínské kosmologie Feng shui
 • V bezpečném prostoru uvolníte nahromaděné emoce, stres a únavu.
 • Zpracujete si 3 témata: Sebedůvěra, Srdcová vize a hojnost, Vnitřní oheň a vášeň
 • Pravidelným zastavením zkontrolujete, zda jste stále na cestě, pro kterou jste se letos rozhodly.
 • Mou individuální podporu na živých online setkáních díky malé skupině (max. 20 žen) a možnost VIP podpory
  Navíc nabízím pro 3 z vás speciální VIP podporu - po dobu trvání podzimního klubu neomezenou možnost krátkých konzultací a podpory přes Whatsap (viz podmínky).
 • Přijetí a podporu ostatních stejně naladěných žen
  Na mých akcích vždy tvoříme bezpečný láskyplný prostor pro přijetí všeho, na co se potřebujeme podívat. Nikoho nesoudíme, ani nezachraňujeme. Zjistíš, že všechny řešíme stejné věci, i když máš pocit, že ostatní to "tak krásně zvládají!" 🙂
 • 2x společný tanec pro uvolnění těla a rozproudění vášně. 🙂

Program a obsah online klubu

Vždy po 14 dnech neděle nebo pondělí od 20.00 hodin.

Reference

Přečtěte si, co říkají ženy ze dvou předchozích klubů.

Děkuji Ti za krásná setkání, která mě vždycky zklidní a uvedou do pohody. Jsem ráda, že jsem s Vámi v klubu Empatia. Díky Tobě jsem udělala se sebou spoustu práce, posunula se o pořádný kus dopředu, poznala a zažila neuvěřitelné věci, o kterých jsem mohla jen snít. Děkuji.
Katkaabsolventka klubu Empatia 2021
Na klubu se mi nejvíce líbilo, že mě donutil dvakrát měsíčně ZASTAVIT SE. Lindě tleskám za její otevřenost a laskavé vedení plné pochopení. Moc doporučuji!
Lída absolventka klubu Empatia 2021
Klub byl momentem k zastavení, udělání si času pro sebe, ujasnění myšlenek a sdílení. Kdyby nebyl, tak si pravděpodobně čas na sebe nenajdu. Linda vede klub velice citlivě a dává prostor na aktuální témata, která se objeví. Jako vždy jsem velmi spokojená.
Jitkaabsolventka klubu Empatia 2021
Přinesl pravidelné zastavení a uvolnění, zpracování emocí, návrat k sobě. Spousta tipů od tebe a prohloubení nadhledu v mnoha ohledech. Pomohlo mi propojení a přijetí dalšími ženami, ať jsem se cítila jakkoliv. Vzájemnost, přijetí a přítomnost.
absolventka klubu Empatia 2022
Lindu sleduji už mnoho let a postupně se pro mě stává mým mentorem 🙂 její práci hluboce obdivuji a pomáhá mi lépe žít a být skutečně sama sebou. S Lindou vše plyne hluboce a zároveň jemně a jsem za to vděčná. Strachy, vina, odpuštění, to jsou moje celoživotní témata a já cítím, že jim konečně rozumím, že je otevírám a v tom mi velmi pomáhá i Klub Empatia. Společné sdílení, pocit bezpečí a přijetí jsou hlavní části klubu Empatia, kterých si vážím a proč bych do klubu šla znova.
absolventka klubu Empatia 2022
Konkrétně jsem si upevnila vazby s rodiči, vyčistila velkou křivdu, kterou jsem si nesla od narození mého syna, křivdu, že mě všichni nechali v krizi, pocity oběti a chudinky, to vše se mi vracelo, ovlivňovalo mě to a nyní mám pocit, že se to otevřelo a prosvětlilo. Myslím, že jsem konečně pochopila smysl odpuštění a také cítím, že jsem upevnila Sebe samu a své další kroky. Rozhodně mi také pomáhaly záznamy i meditace. Také seznamy play listů a odkazy na další směry, které byly zmíněné. Program je velmi propracovaný, nápomocný a kdykoliv se k němu lze vrátit. Za mě úžasné. A ranní taneční naladění je dokonalý bonus 😉
absolventka klubu Empatia 2022
Veľmi sa mi páčilo to prostredie bezpečia, otvorenosti, kde každá sme mali možnosť vyjadriť svoje najhlbšie pocity bez odsudzovania, posudzovania .. Krásne meditácie.. Veľmi príjemný láskavý prístup ❤️
Alenaabsolventka klubu Empatia 2022
Prostor bezpečí, přijetí a pochopení. Během seminářů jsem cítila, že mohu konečně být sama sebou bez hodnocení. Že se mohu otevřít a nečeká mě posměch, kritika, odsouzení nebo nutnost se obhájit. Nejvíc se mi líbilo napojení všech přítomných, jak se naše zkušenosti, ač rozdílné, tolik propojovaly.
absolventka klubu Empatia 2022
Podzimní setkávání v rámci klubu Empatia bylo pro mě osobně oázou klidu v době podzimních peripetií s covidem i předvánočních příprav 🙂 Na kurzu jsem se dozvěděla mnohé o symbolice ukončování starého roku a začátku roku nového a teorii jsem si mohla hned vyzkoušet přímo v praxi. Pomohlo mi to podniknout některé kroky ke smíření se s minulostí, s odstraněním již nepotřebného a nastavením si očekávání do budoucna. Nové pro mě bylo i skupinové záměrování s úžasnými lidmi (jako vždy s Lindou:)Erika
Erikaabsolventka klubu Empatia 2021
Do klubu som vstúpila v čase môjho veľkého chaosu. Valilo sa to na mňa zo všetkých strán. A práve vtedy mi prišiel tento klub ako na zavolanie. Lindine meditácie, procesy a celkové vedenie na mňa pôsobí ako balzam na dušu a rozburenu myseľ. Zažila som veľa AHA momentov aj zo strany zúčastnených dievčata nakoniec som klub vnímala ako veľkú rodinu. Súlad, pochopenie, súcit.. Úžasný inerektivny prístup... Veľmi si vážim, ako Linda s Láskou a ochotou odovzdáva svoje skúsenosti a je otvorená aj iným názorom. Cítim veľkú vďačnosť❤️🙏
absolventka klubu Empatia 2022
Do klubu jsem vstoupila s přáním opečovat probíraná témata, zastavit se a být v příjemné a všepřijímající komunitě. Toto se mi do puntíku splnilo. Díky za to!
absolventka klubu Empatia 2022
Klub je ideálním prostředím pro poznání a přijetí sebe sama. Skvělé naladění ostatních žen v jedné energii. Do klubu jsem vstoupila abych se více naučila pracovat se sebou, strachy, abych našla, co mě drží zpět. Byla jsem nadšená z dalších metod a meditací a postupů v nalezení vlastní identity. Bonus je možnost koukat kdykoliv a kdekoliv, ale myslím, že jsem nikdy nevynechala živák, vždy jsem se tolik těšila na energetické setkání se všemi účastnicemi.
absolventka klubu Empatia 2022
Největší hodnotou pro mě bylo, že budu mít závazek k pravidelným a poctivým procesům, 2) získala jsem podporu skupiny a jejich prožitky a sdílení pro mě byly velmi podstatné k pochopení a zpracování mých témat, takže 3) největši hodnotou pro mě byla právé ta podpora a radost z práce na sobě spolu s druhými. Díky Klubu jsem dokázala zpracovat velké emoční výzvy zděděné i po několila generacích a náročné traumatické zážitky, protože jsem měla pocit, že na to nejsem sama a místo pocitu, že se mořím s další svojí emoční zátěží v pracných procesech, zatímco mi život utíká mezi prsty, tak tentokrát jsem měla pocit, že to šlo hladce a že je to cenná součast mého života. Bylo to moc fajn a udělala jsem velké pokroky s polovičním úsilím a ještě jsem na to nebyla sama. A to se co? Vyplatilo!
absolventka klubu Empatia 2022
Klub mi přinesl pravidelné zastavení v každodenním životě, umožnil zpracování a uvolnění aktuálních emocí a propojení se sebou. Témata, se kterými se podrobněji pracovalo mi vyhovovala a jsem ráda, že jsem odhodila další zátěž. Linda je velká profesionálka s pečlivým přístupem a laskavým vedením. Přináší spoustu inspirace. Ve skupině navíc vládne přátelská atmosféra přijetí, porozumění a sounáležitosti. Všechny jsme na jedné lodi. Nikdo nikoho nesoudí, nekritizuje. Velkým přínosem pro mne byla také možnost podělit se o své životní starosti i radosti a cítit podporu ostatních. Příležitost vyslechnout si nestranný pohled na věc či zkušenost někoho jiného. Je to jako povídání o životě s babičkou, naprosto přirozené, laskavé a plné moudrosti. Klub s radostí doporučuji.
Táňaabsolventka klubu Empatia 2022

Dopřejte si v roce prosperity laskavou nezahlcující podporu na vaší cestě.  

Klub zahrnuje

 • celkem 6 živých online setkání přes Zoom (2x do měsíce)
 • 3 řízené meditace na téma Sebedůvěra, Srdcová vize a hojnost, Vnitřní oheň a vášeň
  Samostatně dostupné v členské sekci, aby sis je mohla kdykoli poslechnout.
 • 2x společný online tanec pro uvolnění, radost a vášeň
 • Mou přímou podporu v malé skupině žen
 • Možnost VIP programu - neomezená podpora přes Whatsap pod dobu klubu (3 místa)
  Pravidla: hlasová zpráva do 2 minut, odpovídám do 48 hodin v pracovních dnech.
 • Záznamy a nahrávky meditací na jednom místě v členské sekci nebo ke stažení po dobu jednoho roku.

Dárky

Pojďme si vytvořit 2x v měsíci kotvu,

díky které si budeme držet jasný směr

na naší cestě a navzájem si poskytovat jemnou podporu.

Kolik tě to bude stát?

Vybírat můžeš ze dvou variant klubu.

Klub Empatia
4800 Kč
3 měsíce
základní členství
Klub Empatia
9700 Kč
3 měsíce
základní členství + VIP podpora přes Whatsap

Jsi absolventka některého z předchozích klubů Empatia?

Automaticky získáváš 10 % slevu na další členství.

Klub tě bude stát 4320,-. 

Stačí zadat v objednávce slevový kód klub2023

Do ukončení přihlášek zbývá:

Možná máš ještě nějaké otázky

Jak dlouho mám přístup k obsahu online klubu?

Přístup ke kurzu ti zůstává 1 rok. Meditace a záznamy si také můžeš stáhnout.

Co když se nestihnu účastnit živě?

Silně doporučuji, abyste si pro tento klub vyhradily čas pro přímou účast, protože to je jeho hlavní účel. Přesto chápu, že to prostě někdy nejde. Záznamy budeš mít k dispozici v členské sekci a můžeš si klub procházet vlastním tempem a kolikrát chceš. Když bude potřebovat mou podporu, napíšeš mi na linda@kouzloemoci.cz

Potřebuješ si ještě víc navnímat,

zda je klub to pravé pro tebe? 

Přidej se do uzavřené facebookové skupiny.

Chybí ti nějaká informace?

Kontaktuj mě!

+420 608 234 843