OBJEDNÁVKA  

 

Online klub Empatia - prostor pro tebe

jarní vykročení 2024

Na této stránce si můžete objednat online klub Empatia probíhající

od 3. 3. do 28. 5. 2024

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto online klub Empatia - prostor pro tebe, který probíhá od 2024.
 • 2
  ANO
  Získávám 3 měsíce členství (2x měsíčně živé online setkání), 2x společný ranní tanec, mou podporu při online setkáních, přístup k záznamům na 1 rok.
 • 3
  ANO
  Rozumím tomu, že tento online klub se koná formou živých setkání v ZOOM a živá účast má v tomto klubu velký smysl. Zároveň mám možnost se účastnit i offline ze záznamu.
 • 4
  ANO
  Vím, že informace k účasti v online klubu dostanu na svůj email ihned po zaplacení objednávky a přístupy ke klubu obdržím v neděli dopoledne 3. 3. 2024 v první den konání kurzu.
 • 5
  ANO
  Jsem srozuměna s tím, že do tohoto online klubu vstupuji na vlastní zodpovědnost a jsem si vědoma, že tento online klub není určen pro osoby užívající psychofarmaka či trpící jakoukoli psychickou poruchou. V případě pochybností se mi ozvěte.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co říkají absolventky mých akcí

Děkuji Ti za krásná setkání, která mě vždycky zklidní a uvedou do pohody. Jsem ráda, že jsem s Vámi v klubu Empatia. Díky Tobě jsem udělala se sebou spoustu práce, posunula se o pořádný kus dopředu, poznala a zažila neuvěřitelné věci, o kterých jsem mohla jen snít. Děkuji.
Katkaabsolventka klubu Empatia 2021
S Lindou vše plyne hluboce a zároveň jemně a jsem za to vděčná. Strachy, vina, odpuštění, to jsou moje celoživotní témata a já cítím, že jim konečně rozumím, že je otevírám a v tom mi velmi pomáhá i Klub Empatia. Společné sdílení, pocit bezpečí a přijetí jsou hlavní části klubu Empatia, kterých si vážím a proč bych do klubu šla znova.
Markétaabsolventka klubu Empatia 2022
Na klubu se mi nejvíce líbilo, že mě donutil dvakrát měsíčně ZASTAVIT SE. Lindě tleskám za její otevřenost a laskavé vedení plné pochopení. Moc doporučuji!
Lídaabsolventka klubu Empatia 2021
Skvělé naladění ostatních žen v jedné energii. Do klubu jsem vstoupila abych se více naučila pracovat se sebou, strachy, abych našla, co mě drží zpět. Byla jsem nadšená z dalších metod a meditací a postupů v nalezení vlastní identity. Bonus je možnost koukat kdykoliv a kdekoliv, ale myslím, že jsem nikdy nevynechala živák, vždy jsem se tolik těšila na energetické setkání se všemi účastnicemi.
absolventka klubu Empatia 2022
Linda je velká profesionálka s pečlivým přístupem a laskavým vedením. Přináší spoustu inspirace. Ve skupině navíc vládne přátelská atmosféra přijetí, porozumění a sounáležitosti. Všechny jsme na jedné lodi. Nikdo nikoho nesoudí, nekritizuje. Velkým přínosem pro mne byla také možnost podělit se o své životní starosti i radosti a cítit podporu ostatních.
Táňaabsolventka klubu Empatia 2022
Bylo to moc fajn a udělala jsem velké pokroky s polovičním úsilím a ještě jsem na to nebyla sama. A to se co? Vyplatilo!
absolventka klubu Empatia 2022

Potřebujete pomoc?

Napište mi na linda@kouzloemoci.cz nebo volejte na 608 234 843.