Živý online kurz 

3 večery a 2 ranní naladění, skupina max. 15 žen

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Máte touhu žít jinak a pořád se ještě bojíte vykročit?

 

Nebo jako já kdysi 🙂 jste doteď přešlapovaly

na místě, i když jste si byly jisté, že to OPRAVDU chcete, ale pořád vás něco brzdí...ty všechny "ale" a "jenže"...?

 

Chcete být třeba "jen" dost dobrá máma, ale pořád se bojíte, že uděláte v chybu, že něco uděláte špatně, že vaše dítě to poznamená, že nebude šťastné... a to vám brání se jako máma uvolnit a užívat si radost z této role?

 

Bojíte se selhání a už vás ta brzda fakt nebaví? 😤

 

Říkáte si, že to nedáte, bude to těžké, není to pro vás, nemáte k tomu vlohy, podmínky, nebude to fungovat, je špatná doba, takhle vám to stačí, nechce se vám, bude to zas jen dřina a na konci zase zbyde jen zklamání a špatný pocit ze sebe...?

 

Už jste v životě udělaly změnu, ale jste paralyzované strachem z neznáma, nevíte, jak dál? 

 

Pojďme vystoupit jednou provždy z role oběti, zpracovat tahle omezení a strachy

a vykročit do své síly. 

Budu s vámi sdílet moje konkrétní kroky

Neprve ode mě dostanete jako bonus video z prvního kurzu, abyste navnímaly tu silnou energii, ze které tento kurz vznikl a podpořilo vás hned na začátku. Popisuji v něm:

 • Jak jsem se rozhodla pro HOJNOST, v daném měsíci zdvojnásobila příjem a rozproudila vášeň s mým mužem. 🙂
  Ano, sexuální (životní) energie souvisí s hojností!
 • Jak jsem odmítala převzít zodpovědnost za svůj život, musela se postavit na vlastní nohy a zpracovat silné fyzické strachy.
 • Jak jsem se urputně držela záměru jet do Valencie, postavila se strachu ze selhání a skončila šťastná na Mácháči (a jela do Švýcarska). 🙂
 • Jak jsme hledali prostor pro náš salsa kurz a našli ten ideální až poté, co jsme to úplně pustili a druhý den bylo hotovo!
 • Jak jsem kvůli neochotně čelit strachu ze selhání v roce 2016 vyhořela, nemohla půl roku pracovat a následně odstartovala mojí praxi v souladu se sebou, s mým přirozenými dary.

Na prvním živém online setkání pak s vámi budu sdílet další kroky a poznatky z letošního srpna, které vedly k tomu, že jsem si opět dovolila následovat svou esenci a jedna srdcová vize se splnila místo za rok už za 3 dny. 🙂

Začínáme ve středu 19. 10. 2022!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co získáte, milé ženy?

 • Osvobození od strachů. Vnitřní klid. Sebedůvěru a hluboké sebepřijetí.
  To vše jsem získala já, když jsem se mnohokrát otevírala svému největšímu strachu - že selžu a všichni to uvidí, že něco nezvládnu a budu si muset přiznat, že na to fakt nemám a jsem tedy asi opravdu slabá a neschopná... Nic z toho nebylo pravda. 🙂 To jen stará zranění volají po osvobození. 💗
 • Vystoupíte jednou provždy z role oběti
  Pokud tedy budete chtít a rozhodnete se. :-)) Výmluvy a omluvy ve vaší hlavě vás nechají klidnými a půjdete svému štěstí vstříc všemu navzdory podpořena vaší ESENCÍ.
 • Sílu a víru napojením se na vaši základní ESENCI, na své dary a schopnosti
  Některé z vašich mladších já si toho všeho bylo kdysi velmi vědomo. Stačí se s ním spojit a rozvzpomenout si. A to vás povede a podpoří ve chvílích, kdy se to bude zdát těžké a neuskutečnitelné.
 • Odvahu a motivaci vykročit a jít konečně do akce s lehkostí a radostí ze své esence, nikoli ze strachu
 • Moji živou podporu po celou dobu kurzu
 • Podporu ostatních stejně naladěných žen
  Na mých akcích vždy tvoříme bezpečný láskyplný prostor pro přijetí všeho, na co se potřebujeme podívat. Nikoho nesoudíme, ani nezachraňujeme.
 • Bonusy a dárky 😍

Program a obsahy jednotlivých dní

1. den - 19. 10. 2022

VÍTÁM SVÉ STRACHY A VYSTUPUJI Z ROLE OBĚTI

2. den - 20. 10.. 2022

ROZVZPOMÍNÁM SE, POZNÁVÁM A PROCIŤUJI SVOU ESENCI

3. den - 21. 10. 2022

DÁVÁM SI SVOLENÍ BÝT VĚRNÁ SVÉ ESENCI, NÁSLEDUJI JI A OSLAVUJI

Harmonogram kurzu

Středa 19. 10. 2022


 • 20.00 - 22.00 živě na ZOOM

Čtvrtek 20. 10. 2022


 • 8.00 - 8.20 ranní naladění
 • 20.00 - 22.00 živě na ZOOM

Pátek 21. 10. 2022 


 • 8.00 - 8.20 ranní naladění
 • 20.00 - 22.00 živě na ZOOM

Reference

Přečtěte si, co o kurzu říkají absolventky prvního běhu.

Na kurzu Lindy jsem byla poprvé a byla jsem nadšená. Linda vedla kurz lehce, srozumitelně a byla nám hodně blízká. Celkově mám z kurzu krásné a naplněné pocity, splnil mé očekávání. Linda si kurz moc hezky připravila. Doporučuji.
Ivana V.absolventka kurzu Věrná své esenci
Lindi, děkuji. Cítím vděčnost a obdiv, že jsem schopná na sobě pracovat, že rozumím svému tělu. Díky za tvé vedení.
absolventka kurzu Věrná své esenci
Kurz byl obsahove naprosto skvely, libilo se mi propojeni na vizich, meditacich a pohybem v podobe tance. Libil se mi moc format online zivych setkani. Pro me zijici v Paris to byla jedna z mala moznosti, ktere jsem za dva roky zivota tady vubec mela. Kurz Verna sve esenci doporucuji s obrovskym nadsenim kazdemu, kdo je ochotny nasledovat sva prani a ma touhu je i realizovat. Tento kurz je ta nejlepsi cesta pro znovu nalezeni sveho zasleho ja. V zenskem kruhu je obrovska tvurci sila.
Alenaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Chtěla bych sdílet své dojmy z kurzu Věrná své esenci. Těžko lze slovy vyjádřit, je potřeba to zažít. Zažít sama sebe - tu krásu, lehkost, radost, laskavost, sílu, sebedůvěru, vděčnost a volnost. Lindo děkuji. Celý kurz se děje jemně a přitom jde do hloubky, k podstatě věci. Linda je po celou dobu skvělou průvodkyní, oporou a je radost být v její přítomnosti. Celá skupina žen se vzájemně podporuje, otevírá srdce a umožňuje vidět krásu a jedinečnost každé z nás. Kurz bych doporučila alespoň jednou za život každé ženě.
Táňaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Kurz byl dynamický a šel do hloubky, Linda dává nádhernou energii tomu. Skupinka nás žen byla inspirativní, krásná, vyvážená, obohacující, otevřená, každá tam zapadla tou svojí jedinečností a měla své místo. Bylo to nabíjející, povzbudivé a proudila energie. Díky Lindo i ženy ze skupinky ….
Jitkaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Ahoj Lindi, stále z kurzu čerpám. Bylo to pro mě nové (trochu jsem se bála, jaké to bude) a bylo to silné. Hodně věřím na sílu myšlenek, přání a na vizualizaci, a úplně jsi mě svým kurzem dostala. Jsem ráda, že se mamka o tom zmínila a já nezaváhala a přihlásila se. Děkuji 🙂
Danaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Kurz Věrná svojí esenci mi svým obsahem přesně sednul a podařilo se nám společně vytvořit krásný podporující prostor. Po dlouhé době jsem si dovolila a dokázala jsem zazářit zevnitř. Odhalil se mi příští malý krůček pro mojí další cestu, což jsem si ze srdce přála. Linda pracuje ze srdce a autenticky, doporučuji.
Markétaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Kurz byl velmi intenzivní, sešla se skvělá skupina žen. Vždy se těším, jaká ta skupina bude a vždy mne fascinuje, jak rozmanitá je. Uklidňuje mne, že řešíme podobné problémy, strachy a to, že to máme podobné, už je léčivé. Kurz mne namotivoval, měla jsem spoustu AHA momentů při vizualizacích, děkuji. Týden po kurzu byl docela náročný, ale snad už se vše usadilo a mně je tak nějak lehčeji 🙂
Katkaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Živá setkání mne překvapila tím, jak to nakonec bylo spontánní a skvělé, jak jsme se na sebe dokázaly naladit a být si blízké i přes tu vzdálenost. To byl hodně silný zážitek.
absolventka kurzu Věrná své esenci
Po veeeeeelmi dlouhé době se mi podařilo se nasosnout na něco zařícího ve mně, a i kdyby to zítra zase mělo zhasnout, tak jsem to strašně přivítala, se s tím moc zase setkat.
absolventka kurzu Věrná své esenci
Tři večery s kruhu žen, které "to mají podobně", mi znovu připomnělo, že v tom nejsem sama. Neobviňuji se za své chyby, miluji se a přijímám se i se svými chybami, které jsem schopná postupně napravovat. Toto sebe-přijetí mi pomáhá v komunikaci s dětmi a s mým extrémně pragmatickým mužem
Evaabsolventka kurzu Věrná své esenci
Kurz mi dal moznost propojit se a souznit s dalsimi dusemi, ktere jsou podobne naladene. Kurz mi dodal pocit sounalezitosti, podpory, pomohl mi najit cestu ke sve ztracene sebehodnote. Laskyplne a pritom pevne vyticeni hranic ze strany Lindy prineslo potrebny pocit bezpeci a prostor pro otevreni se, moznosti byt autenticka a uprimna sama k sobe.
absolventka kurzu Věrná své esenci

Je čas sdílet své přirozené dary a schopnosti. 

Kolik tě to bude stát?

3900 Kč/živý online kurz

Do uzavření přihlášek zbývá

Možná máš ještě nějaké otázky

Jak dlouho mám přístup ke kurzu?

Přístup ke kurzu ti zůstává 2 roky.

Co když se nestihnu zúčastnit živě?

Silně doporučuji, abyste si pro tento kurz vyhradili čas pro přímou účast. Přesto si přeji, aby se mohlo účastnit co nejvíc žen, které jsou připravené. Záznamy budeš mít k dispozici ve členské sekci a můžeš si kurz procházet vlastním tempem a kolikrát chceš. Když bude potřebovat mou podporu, napíšeš mi na linda@kouzloemoci.cz

Potřebujete si ještě víc navnímat,

zda je kurz to pravé pro vás? 

Možná vám pomůže podívat se na pár mých posledních příspěvků na mé facebookové stránce.

Tento kurz není pro tebe, pokud:

 • Hledáš rychlý lék a nechceš pro to nic dělat.
  Velké věci a výsledky si žádají ochotu a odhodlání. To je holý fakt. 🙂 Tento kurz bude silný a intenzivní a potřebuji od tebe, abys byla ochotna si vyhrnout rukávy, dát tomu vše a úplně odevzdat očekávání a výsledek.

Chybí ti nějaká informace?

Kontaktuj mě!

+420 608 234 843