Objednávka živého online kurzu

 

VĚRNÁ SVÉ ESENCI

věř sobě víc než strachu ze selhání

Na této stránce si můžete objednat intenzivní kurz VĚRNÁ SVÉ ESENCI, který probíhá ve dnech 19. 10. - 21. 10. 2022

 • 1
  ANO
  Objednávám si tímto intenzivní online kurz VĚRNÁ SVÉ ESENCI - věř sobě víc než strachu ze selhání, který probíhá od 19. 10. do 21. 10. 2022 za 3900,- .
 • 2
  ANO
  Získávám 4 bonusy, praktické listy, živou podporu po celou dobu kurzu a přístup ke kurzu a záznamům online setkání na 2 roky.
 • 3
  ANO
  Rozumím tomu, že tento online kurz se koná formou živých setkání v ZOOM a živá účast má v tomto kurzu velký smysl a zároveň mám možnost se účastnit i offline ze záznamu.
 • 4
  ANO
  Vím, že informace k účasti v online kurzu dostanu na svůj email ihned po zaplacení objednávky a přístupy ke kurzu obdržím ráno v první den konání kurzu 19. 10. 2022.
 • 5
  ANO
  Jsem srozuměna s tím, že do tohoto kurzu vstupuji na vlastní zodpovědnost a jsem si vědoma, že tento online kurz není určen pro osoby užívající psychofarmaka či trpící jakoukoli psychickou poruchou.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co říkají absolventky prvního kurzu v červnu

Online kurz Věrná své esenci pro mě byl velkým zážitkem. Nevěřila bych, že to může fungovat právě online a v takové intenzitě. Myslím, že mi kurz pomohl posunout se zase o kus dál, vydávám se na novou cestu a musím říct, že už pár dní po skončení se začaly dít věci! Pokud máte strach ponořit se do svého nitra (jako jsem měla já), mohu vás ujistit, že s Lindou to půjde hladce a s osvobozujícím výsledkem!
absolventka kurzu Věrná své esenci
Neviděla jsem svoji hodnotu ani hodnotu mého daru. Kurz "Věrná své esenci" mi přinesl spoustu aha momentů a pročištění nánosů přes které jsem neviděla co vidí ostatní a jak obrovskou mi to přináší radost a smysl života. Děkuji, Lindo, z celého srdce!
absolventka kurzu Věrná své esenci
Na Lindy kurzu jsem byla poprvé a byla jsem velmi nadšená z toho, jak měla Linda kurz promyšlený a připravený, vše na sebe krásně a přirozeně navazovalo. Velmi inspirativní pro mě bylo sdílení Lindina příběhu a také oceňuji její autentičnost a péči a podporu během celého kurzu. Líbilo se mi vzájemné propojení práce s otázkami, meditacemi a pohybem. Kurzu byl velmi intenzivní a šlo se opravdu do hloubky, ale zároveň to celé bylo v uvolněné, příjemné a hravé atmosféře, a ve skupince podobně naladěných žen, kde také fungovala vzájemná podpora a inspirace. Těžko se to popisuje, zkrátka je lepší si to osobně zažít a kurz určitě doporučuji všem ženám, které se chtějí více ukotvit ve svojí síle, získat větší sebedůvěru, napojit se na svojí esenci, dary a schopnosti, ujasnit si svůj další směr a také získat odvahu tím směrem vykročit.
Zuzka
Opravdu jsem si to moc užila, po dlouhé době jsem těch několik večerních hodin nepřemýšlela a jen cítila a vnímala sebe a celý kruh žen ... bylo fantastické vnímat dosah energie až do/z Paříže, bylo fantastické vnímat jedinečnost každé jedné z nás, tvoje vedení bylo profesionální a přitom lidské, laskavé, napojené. Děkuji ti za sebe i za moji esenci ...
absolventka kurzu Věrná své esenci
Našla jsem svojí esenci a tím jsem našla můj další smysl života. Setkala jsem se s moc milými lidmi 🙂

Potřebujete pomoc?

Napište mi na linda@kouzloemoci.cz nebo volejte na 608 234 843.