MEDITACE

Dopřejte si ukotvení a léčivou lázeň pro tělo i duši. Nalaďte se na energii, která bude skrz vás tvořit život, který si přejete žít.

ZDARMA KE STAŽENÍ

19 minut

Meditace ke stažení ZDARMA

Setkání s vnitřním dítětem

Navažte kontakt se svým vnitřním dítětem a začněte přepisovat příběh vašeho života.

Tato meditace Setkání s vnitřním dítětem je určena zejména těm, kteří s prací se svým vnitřním dítětem začínají. V praxi se osvědčila i u lidí, kteří nikdy předtím nemeditovali nebo dokonce měli k meditaci nedůvěru. 🙂

Může být jistě užitečná pro všechny, kteří se chtějí v tomto světě plném informačního chaosu a silných emocí zklidnit a napojit se na sebe.

Meditace ke stažení ZDARMA

Zklidnění a obnova energie v těle

Ukotvěte se ve svém středu, načerpejte vnitřní klid a energii. Dopřejte si hlubokou relaxaci, uzemnění a napojení na vašeho tělo.

Tato meditace je prospěšná ve chvílích, kdy cítíte, že je toho na vás moc a pociťujete vnitřní chaos, ztrátu klidu a důvěry. 

ZDARMA KE STAŽENÍ

13 minut

ZDARMA KE STAŽENÍ

20 minut

Meditace ke stažení ZDARMA

Meditace pro rodiče 

Můj osobní dárek pro všechny rodiče, kteří potřebují najít vnitřní klid v náročné situaci, kterou s dítětem prožívají.

Tato meditace se zrodila z mé vlastní zkušenosti, kdy jsem pustila strach o svého syna a mělo to přímý efekt v realitě. 

Rozpustíte nejistotu a obnovíte svou sebedůvěru, že jste dobrými rodiči pro své dítě. Pustíte strach a začnete důvěřovat, že vaše dítě si poradí a bude v pořádku.

Otevřete se novým možnostem a tvořivým řešením vaší situace, která přicházejí ve chvílích klidu a napojení na svůj střed.

Meditace ke stažení

11 minut pro energetickou očistu od cizích energií

a pro obnovu hranic

Meditace slouží k rychlé očistě od cizích energií, emocí, převzatých starostí a zodpovědnosti a pro obnovu vlastních hranic. Pomůže ve chvílích, kdy se cítíte unavení, energeticky vyčerpání a zahlceni záležitostmi okolí. Posílí vás, abyste dokázali říct NE tam, kde je to potřeba.

CENA: 249,- 

11 minut

Terapeutická meditace ke stažení

Léčení a změna vzpomínky

Vrací se vám nějaká stará nepříjemná událost, ačkoli už uplynulo mnoho let?

Zrovna jste se pohádali s partnerem, křičeli jste na dítě nebo máte nepříjemný pocit ze schůzky se šéfem a rádi byste si celou událost pročistili a objevili skutečnou příčinu vaší reakce?

Potřebujete mít po ruce šikovný nástroj pro zpracování stresových situací v běžném životě?

Tato meditace slouží k léčení a přeprogramování jakékoli události, která nás stále emočně ovlivňuje. Je založená na NLP a inspirovaná metodou Cesta podle Brandon Bays.

CENA: 690,- 

Balíček: základní meditace (22 min), úvodní slovo a instrukce (10 min) a rychlovka pro zkušené - zkrácená verze (15 min) + časté dotazy a doporučení, jak s meditací pracovat

Připravená na další praktický krok k rodinné pohodě? 

Za pár korun budete vědět, jak být dál empatický rodič, který nepotřebuje trestat, ani dítěti ustupovat, A ZÁROVEŇ zajistí praktické fungování v životě a v rodině se vším, co náš život obnáší. Cesta existuje! Odnesete si spoustu praktických osvědčených tipů inspirovaných AHA rodičovstvím a prožitých v naší rodině s mými dvěma dětmi (dnes už jim je 17 a 14 a jsou skvělí!).
Chcete vychovávat s respektem a empatií, ale ještě pořád tápete nebo máte pochybnosti. Chcete mít možnost se mnou poradit 2x měsíčně a dostat individuální odpověď. Toužíte po komunitě stejně smýšlejících rodičů, kde byste se nemuseli bát posuzování. Navíc webináře a meditace v členské sekci.
290,-/měsíční členství
Už máte leccos za sebou, víte co a jak dělat, ale nějaké téma nebo situace na vás občas vykoukne. Možná se vám neustále opakuje stená situace nebo emoce a vy z toho nedokážete vystoupit? Řeší vaše dítě nějaký problém? Pak je na místě se na to podívat individuálně. Pamatujte: proměníte se vy, promění se dítě (rodina). 🙂
Nejlepší knihy s praktickými tipy a důrazem na práci s emocemi, abyc dítě CHTĚLO spolupracovat. Ověřeno na naší rodině. 🙂 Mrkněte na skvělé inspirativní články dr. Laury Markham, které jsem pro vás přeložila do češtiny.

Přeskočili jste e-booky? 

Možná je to zrovna to, co vám doplní skládačku - ke stažení ZDARMA.