E-BOOKY 

Stáhněte si praktické informace.

E-book ke stažení ZDARMA

Vnitřní dítě v terapii

vývoj a současné přístupy

Ebook obsahuje mou absolventskou práci v rámci kurzu Psychologie v praktických aplikacích na FFUK v Praze.

Co je vnitřní dítě
V čem spočívá jeho léčení
Jak tento psychologický pojem vznikl
Současné přístupy a v čem se liší
Tipy na knihy 

"Děkuji za ebook. Jen jsem chtěla napsat, že jsme měli s dcerou (7) problémy , myslela jsem, že ten vztah už snad ani nejde urovnat. Dennodenní zlobení, odmlouvání, naschvály a ještě než jsem váš dárek přečetla, jsme si ji cca třetí den začali s manželem více všímat a věnovat se jen ji. A světe div se, funguje to. Je to úplně jiné dítě. Takže jste mě jen utvrdila v tom ,že vlastně nezlobí jen volá o pomoc a o pozornost. Děkuji za Vaši práci." Renáta

Mini e-book ke stažení ZDARMA

Speciální čas s dítětem

kouzelná pilulka v rodičovství

Co je speciální čas a jak vám ulehčí rodičovství
Co je jeho hlavním smyslem
Jak se připravit, jak začít
Jak probíhá a co je to velké kouzlo
Příklady a tipy s mými dětmi

Pojďme se na to, co vás trápí a kde jsou příčiny

Teorii už znáte, pojďme do praxe

Proměňte vaši energii, abyste mohli být dobrou oporou pro sebe a své dítě v procesu změny. Opečujte emoce a vaše potřeby, odstraňte únavu a chaos, vraťte se k sobě. Meditace jsou mými klienty hodně oblíbené. Dokážete se totiž do klidu, síly a radosti postupně vrácet úplně sami.
Chcete vychovávat s respektem a empatií, ale ještě pořád tápete nebo máte pochybnosti. Chcete mít možnost se mnou poradit 2x měsíčně a dostat individuální odpověď. Toužíte po komunitě stejně smýšlejících rodičů, kde byste se nemuseli bát posuzování. Navíc webináře a meditace v členské sekci.
290,-/měsíční členství
Za pár korun budete vědět, jak být dál empatický rodič, který nepotřebuje trestat, ani dítěti ustupovat, A ZÁROVEŇ zajistí praktické fungování v životě a v rodině se vším, co náš život obnáší. Cesta existuje! Odnesete si spoustu praktických osvědčených tipů inspirovaných AHA rodičovstvím a prožitých v naší rodině s mými dvěma dětmi (dnes už jim je 17 a 14 a jsou skvělí!).
Už máte leccos za sebou, víte co a jak dělat, ale nějaké téma nebo situace na vás občas vykoukne. Možná se vám neustále opakuje stená situace nebo emoce a vy z toho nedokážete vystoupit? Řeší vaše dítě závažný problém? Pak je na místě se na to podíva individuálně. Pamatujte: proměníte se vy, promění se dítě (rodina). 🙂