Děti jako poslové změny. Pomůžeme jim?

Co je pro mě větší radost, než když si 15letá slečna sama od sebe řekne o sezení, spíše zatím „preventivní.“ 

Tyhle dnešní děti jsou poslové změny, doslova mě napadalo, že ona je rodinný (rodový) anděl. I tak vypadala.😇

Přesto je z ní cítit obrovská síla. Taková neokázalá, která jde z hloubky. Z jejího astrotypu vím, odkud pramení – má v něm znamení Draka.

Mimochodem, jak se přibližuje rok Draka (začíná 9.2.2024), tak mi chodí do terapie samí Draci. Vždy to tak je.😉

Slova téhle už hodně uvědomělé a moudré slečny:

Cítím uvolnění. Jako by ze mě něco spadlo. Tíha. Můžu si říct o pomoc a podporu. Když něco nezvládnu, vždy existuje řešení. Nejsem na to sama.

Na naše děti je vyvíjen velký tlak.

Dostat se na školu, mít vyznamenání, vědět, co budu studovat dál už ve druháku, mít brigádu, nesedět jen doma, něčemu kloudnýmu se věnovat, být štíhlá, pomáhat doma, nedělat potíže, nepřidělávat nám starosti, být pozitivní, nemít depky, být odolný, …

Vysílám dnes apel na všechny rodiče, kteří chtějí mít šťastné, zdravé a v životě úspěšné děti, aby nejen to dětem neztěžovali a podporovali je, ale hlavně, aby PRACOVALI NA SOBĚ.

To jim pomůže nejvíc. Nám všem.💗

Tady jsou možnosti od malého kroku po ty další větší:

Miluju práci s emocemi. Přes 11 let pomáhám ženám a rodičům a poslední dobou i dětem od 14 let skrz emoce dojít k příčinám jejich problémů a osvobodit se od nich. Mou největší životní zkušeností je, že nemusíme měnit naše děti. Pokud má naše dítě problém, změňme sami sebe a dítě se promění s námi. Jsem máma, manželka a akreditovaná terapeutka metody Cesta, iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství. Můj příběh najdete tady >> Vedu Tanec pro ženy a dívky živě na Praze 4.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.