Dítě vás nepustí na krok?

Když si máma vyhrne rukávy a pustí se do vnitřní práce, protože chce pomoct dítěti (a sobě) a po jednom sezení je dítě jak vyměněné (a máma taky). 🙂

Ahoj Linduško, Matýsek mě nechal odjet na týdenní seminář. Je to neuvěřitelný zázrak, je tak chápavý. Není v tom ten zvířecí strach. Už ho to neovládá. Přestože se mu stýskalo, jen zamával před domem a nechal mě na několik dní odjet. No, prostě úžasné. I já se cítím silnějšía ve své energii. Jinak ve škole úplně v pohodě. Máme mávací rituál, to nám zůstalo, ale nemá strach z odpoutání. Míša

Je to naprosto logické.
👉Dítě prožívá nějaký problém – za ním jsou vždy potlačené silné emoce a potřebuje je pomoct skutečně prožít.

👉To, že emočně silně reaguje, ještě neznamená, že si sahá na tu klíčovou hlubší emoci pod tím vším – a my mu s tím většinou nedokážeme pomoct, protože nás to děsí úplně stejně, pokud nemáme vyřešený NÁŠ STRACH kolem dané situace.

👉 Naše děti do 7/8let žijí v naší energii. Tzn. že vstřebávají všechny naše názory, emoce, naše dary a schopnosti a také to, co potlačujeme nebo čím se nechceme zabývat, protože to bolí nebo kdysi bolelo (neuzavřené emoční vzpomínky).

👉 Pokud se na to všechno podíváme my sami uvnitř, už jen to přijetí a otevření způsobí, že pustíme ten přetlak, které naše děti cítí a ony se mohou konečně uvolnit.

👉 A co teprve, když se jasně ukáže (někdy i na vícero úrovních), že problém našeho dítěte souvisel s naším nevyřešeným problémem, často rodovým.

👉 Naše děti nám ukazují, co potřebujeme v sobě osvobodit. Jsou prostě boží! 😉

👉 My jsme boží v tom, že máme nástroje a možnost v naší době to teď měnit.

Upřímně tohle bylo rychlé i na mě😯, ale někdy to delší dobu v nás zraje a pak se to jen na sezení doťukne.

Kdo s dětmi řešíte nějaký problém, seberte odvahu a rozhodněte se. Nevzdávejte to.

Vím, že to je někdy hodně náročné a musíme sebrat poslední zbytky energie ke změně.
Stojí to za to.

Já už to zažila tolikrát. U sebe s mými dětmi i s klienty.

💗Měníme a osvobozujeme sebe, naše rodiny, rody a svět. 💗

Miluju práci s emocemi. Přes 11 let pomáhám ženám a rodičům a poslední dobou i dětem od 14 let skrz emoce dojít k příčinám jejich problémů a osvobodit se od nich. Mou největší životní zkušeností je, že nemusíme měnit naše děti. Pokud má naše dítě problém, změňme sami sebe a dítě se promění s námi. Jsem máma, manželka a akreditovaná terapeutka metody Cesta, iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství. Můj příběh najdete tady >> Vedu Tanec pro ženy a dívky živě na Praze 4.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.