Už jsme zkusili vše. Máš pro mě nějakou radu?

„Moje dítě má problémy. Máš pro mě nějakou radu?“

„Už jsme zkusili vše. Terapii, konstelace, psychologa, psychiatra, dostal prášky, bere už delší dobu i prášky a nelepší se, změnili jsme školu, nic, pořád stejný. Jsme zoufalí.“

Úzkosti, vzteky, panické ataky, sebepoškozování, problémy v kolektivu, problémy s příjmem potravy, problémy se sexuální orientací, … .

Je toho teď opravdu dost. Ale cesta existuje. 

Chcete zaručenou radu – mojí vlastní zkušenost a zkušenost klientů?

Podívejte se sami do sebe. Najděte si terapii, která pracuje do hloubky, emočně, do minulosti, s vnitřním dítětem, s rodinným systémem.

Buďte odhodlaní dát vše. Jít na dřeň. Přiznat si pravdu. Podívat se na všechny vaše dávné i současné nezpracované situace, zážitky, dětství, těžké i lehké nepříjemné vztahové věci, vaše partnerské vztahy, nezpracovaná úmrtí v rodinách, nevyřešené rodinné a rodové záležitosti.

Motivace rodiče je ta nejsilnější. Běžte do toho, požádejte, vyšlete silný záměr z hloubi vašeho srdce. 

Ptejte se upřímně a běžte skrz vaše emoce:

CO VE MNĚ SITUACE S DÍTĚTEM VYVOLÁVÁ?

a/nebo

ZNÁM TO ZE SVÉHO DĚTSTVÍ? ZNÁM TY POCITY, KTERÉ MOJE DÍTĚ PROŽÍVÁ?

a/nebo

TO, CO VIDÍM U SVÉHO DÍTĚTE – POTLAČILA JSEM TUTO ČÁST? ODMÍTÁM JI V SOBĚ?

Je nemožné, aby změna a řešení nepřisly. Objevíte poklad – propojení se svým dítětem, lásku, osvobození, důvěru a klid, radost.

Před pár dny jsme u nás řešili náročné emoce se synem vyvolané situací s učitelem ve škole. Byl ochotný i sám procesovat, pracovali jsme společně intenzivně. Podařilo se. David byl za pár dní ve své síle obohacen mnoha novými zkušenostmi, na které si přišel sám, větším sebevědomím, povzbuzený tím, že to zvládl vyřešit a vykomunikovat. Reakce učitele adekvátní – perfektní – tak, jak si přál. 💗

Chcete opravdu pomoci vašemu dospívajícímu dítěti?

Přidejte se na webinář speciálně pro rodiče -náctiletých.

Webinář je vhodný i pro ty, kteří cítí, že si potřebují sami zpracovat období puberty.

Miluju práci s emocemi. Přes 11 let pomáhám ženám a rodičům a poslední dobou i dětem od 14 let skrz emoce dojít k příčinám jejich problémů a osvobodit se od nich. Mou největší životní zkušeností je, že nemusíme měnit naše děti. Pokud má naše dítě problém, změňme sami sebe a dítě se promění s námi. Jsem máma, manželka a akreditovaná terapeutka metody Cesta, iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství. Můj příběh najdete tady >> Vedu Tanec pro ženy a dívky živě na Praze 4.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.